La Siesta

Oslavte Světový den pro fair trade 15 % slevou na veškerý sortiment

Oslavte společně s La Siesta Světový den pro fair trade 15 % slevou na veškerý sortiment houpacích sítí, křesel a dalších závěsných systémů.

Sleva platí od 12.5. do 21.5. 2023

Jak slevu uplatnit?

Vyberte si hamaku nebo houpací křeslo v našem eshopu.

Slevový kód "fairtrade2023" stačí vepsat do políčka "slevový kód" v košíku.

Světový den pro fair trade

Světový den pro fair trade připadá každoročně na druhou sobotu v květnu. Tento den má zvýšit povědomí o důležitosti spravedlivého obchodu a připomenout nám, že nákup fair trade produktů podporuje důstojné pracovní podmínky a udržitelnou výrobu v rozvojových zemích.

V roce 2023 Světový den fair trade připadá na 13. května a my se k němu připojujeme s naší slevovou akcí na houpací sítě a další produkty. La Siesta je od začátku spojena s fair trade a snaží se pomáhat drobným výrobcům z Kolumbie, Brazílie, Mexika a Indie, aby mohli rozvíjet své tradiční řemeslo a živit se poctivou prací.

Světový den fair trade je tak příležitostí připomenout, že nákupem produktů La Siesta podporujete udržitelnou výrobu a spravedlivé podmínky pro výrobce.

 

Světový den pro fair trade a La Siesta

V roce 2015 La Siesta získala ocenění z Fair Trade a korektní spolupráci s jejími dodavateli z Kolumbie, Indie, Brazílie a Polska. Ocenění jí udělili zástupci kraje Mainz-Bingen, kteří také vyzdvihli její angažovanost v oblasti udržitelné výroby.Více o ekologické a společenské odpovědnosti La Siesta

Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
30 let na trhu 30 let
na trhu
Férový obchod Férový
obchod
Udržitelná výroba Udržitelná
výroba
Vysoký podíl ruční práce Vysoký podíl
ruční práce
Certifikace bezpečnosti a kvality Certifikace
bezpečnosti a kvality