La Siesta

Kempování s houpací sítí

Baví vás kempování? Chcete být přírodě ještě blíž? Přibalte si ke stanu houpací síť a vaše dovolená rázem získá další rozměr - spaní s výhledem na hvězdy, pohodlný odpočinek i na místech, kde byste se se stanem neutábořili a ještě mnohem víc…

Cestovní houpací síť

Další dimenze

Ležet půl metru nad zemí v houpajícím se pruhu látky je svým způsobem jedinečné a vzrušující. Svět vidíte z úplně jiné perspektivy a jemné houpání odnese stres rychleji než mávnutí kouzelného proutku. Ať už si čtete knihu, odpočíváte po náročném treku, nebo se jenom tak povalujete, houpací síť dodá vašemu kempování další rozměr.

Cestovní lehká hamaka

Pohodlí i tam, kde byste ho nečekali

Pohodlí si navíc můžete užívat i v místech, kde byste ho jen stěží hledali. Třeba mezi stromy na břehu jezera -  namísto sezení na tvrdé zemi nebo na vratké skládací rybářské stoličce se můžete pěkně uvelebit v síti zavěšené mezi stromy. Výhled na klidnou vodní hladinu získá díky hamace na atraktivnosti.

Také západ slunce se může stát nevšedním zážitkem, můžete ho totiž pozorovat i z míst, kde byste stan jen těžko postavili. S houpací sítí vám bude jedno, že povrch pod vámi je kamenitý, plný kořenů, pařezů, či kaluží.

Pohodlná a lehká cestovní síť

Pohodlné spaní s výhledem na hvězdy

Spaní ve stanu si nechte jen pro deštivé noci. Během těch jasných dejte přednost spaní v hamace. Ve stanu se zbytečně připravujete o přísun čerstvého vzduchu a výhled ven na hvězdnou oblohu. Také rána v hamace budou příjemnější než ve stanu, který teplé sluneční paprsky během chvilky přemění na saunu.

Aby spaní v síti bylo příjemné, stačí vám teplá podložka, která odizoluje chlad zespodu a dobrý spacák.

Dovolená celý rok

Pro kempování jsou vhodné nejen lehké a skladné cestovní sítě z padákového hedvábí, ale i klasické houpací sítě a houpací sítě s tyčí. Hamaky na rozdíl od stanu můžete využít během celého roku – doma na zahradě, terase či jako příležitostné lůžko pro hosty.

Ty cestovní, které se vyznačují nízkou hmotností (cca 800 g) a chytrým, jednoduše nastavitelným závěsným systémem, se navíc dají v mžiku přeměnit na stínidlo proti slunci nebo piknikovou deku.

Pokud chcete s přírodou úplně splynout, doporučujeme vám cestovní sítě La Siesta Colibri s klasickým maskovacím vzorem – ať už v desénu Forest, River anebo Sahara.

Pohodlná a skladná cestovní hamaka

Tak až příště pojedete kempovat, nezapomeňte si přibalit houpací síť. Nebudete litovat.

Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
30 let na trhu 30 let
na trhu
Férový obchod Férový
obchod
Udržitelná výroba Udržitelná
výroba
Vysoký podíl ruční práce Vysoký podíl
ruční práce
Certifikace bezpečnosti a kvality Certifikace
bezpečnosti a kvality