La Siesta

Inspirace ze světa houpacích sítí

Jak se Tereza s Honzou dostali do ráje

18.7.2022 15:41

Havajské ostrovy jsou synonymem pohody a uvolněného způsobu života. Výlet do tohoto ráje, kde najdete nejkrásnější místa světa, je však pro mnohé našince finančně nedostupnou záležitostí. Ne však pro Terezu a Honzu, kteří si na svůj tříměsíční pobyt mimo jiné vydělali spoluprací s La Siestou. Jak vznikla?

Joki a Moki – více zdravého pohybu do sedavého života dětí

5.4.2022 13:37

Houpat se, točit se, šplhat, viset hlavou dolů a kdoví co ještě. Pak si v klidu číst nebo si jen tak hovět. Houpací sítě a závěsné vaky La Siesta pomáhají dětem zlepšit pohybovou koordinaci, obratnost a nabrat sílu. Přispívají k všestrannému rozvoji dětí a jsou také velkými pomocníky v terapii.

3 pádné důvody, proč každý student potřebuje houpací síť

11.11.2021 20:04

Vysokoškolské studium není procházka růžovým sadem ani nekonečný mejdan, jak by se na první pohled mohlo zdát. Studenti často bojují s velkým tlakem a stresem ze zkoušek a testů.

Vyměňte židli za houpačku. Statické sezení škodí podobně jako kouření

26.10.2021 18:11

Houpací sítě a sedačky La Siesta získaly pečeť kvality "Moving Innovation", kterou uděluje německý Institut pro vzdělávání a výzkum v oblasti pohybu (InBuB). Podle zakladatele institutu profesora Haralda Langeho je načase vyměnit statické sezení, které nám škodí podobně jako kouření, za dynamické, a vnést tak do dnešní sedavé doby více hravosti a potěšení.

Knižní tipy pro dokonalý relax v houpací síti

12.1.2021 10:55

Potřebujete na chvilku vypnout, odpoutat se od rodinného shonu, ukrýt se na chvilku před světem? Schovejte se do houpací sítě či sedačky a vezměte si s sebou knihu, která vás alespoň na chvilku přenese do úplně jiného světa. Tady jsou naše knižní tipy. Nechte se inspirovat.

Terapie stromy. Aneb dopřejte si lesní koupel

6.11.2020 11:56

Pobývání v tichém společenství stromů prospívá lidskému zdraví. Potvrzují to mnohé vědecké výzkumy a země jako Japonsko, Norsko či Velká Británie do tzv. zelených terapií investovalo nemalé finanční částky.

Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
30 let na trhu 30 let
na trhu
Férový obchod Férový
obchod
Udržitelná výroba Udržitelná
výroba
Vysoký podíl ruční práce Vysoký podíl
ruční práce
Certifikace bezpečnosti a kvality Certifikace
bezpečnosti a kvality