La Siesta

Mezi země, kde se houpací sítě a sedačky La Siesta vyrábí, patří také Brazílie – krajina proslulá svým tyrkysově modrým mořem, písčitými plážemi a sluncem zářící oblohou. Za honosnými promenádami se však odehrává jiná realita: bují zde chudoba, domácí násilí a drogy.

Proto La Siesta vybudovala v roce 2015 ve městě Fortaleza centrum pro děti a mládež Centro La Siesta  a jeho chod od té doby financuje.
Děti ve Fortaleze hrají plážový fotbal
Centrum provozuje společnost DITO, jež založil bývalý národní reprezentant v plážovém fotbalu José Expedito de Moura. On sám ve Fortaleze vyrostl a je živoucím důkazem toho, že děti žijící na ulici se mohou vymanit z neradostných poměrů.

Centro La Siesta v současné době pomáhá zajistit lepší start do života 85 dětem ve věku od 5 do 18 let. Její činnost stojí na třech pilířích - sportu, kultuře a vzdělávání.

Každou noc dobrovolníci ze společnosti DITO učí děti a mládež plážový fotbal a plážový volejbal. Scházejí se na centrální plážové promenádě Praia de Iracema a kromě správného zacházení s míčem si vštěpují důležité hodnoty, jako je čestnost, respekt a týmový duch.

Kromě sportu jsou dětem v centru nabízeny aktivity jako deskové hry, lekce malování či kreslení apod. Dobrovolníci také dětem pomáhají s domácími úkoly, k dispozici tu je knihovna a v případě potřeby i školní pomůcky.

Zakoupením houpacích sítí a sedaček La Siesta k tomuto projektu přispíváte i vy. Děkujeme.

Prozkoumejte nabídku houpacích sítí a křesel La Siesta

Cestovní houpací sít Colibri La Siesta
Zpět na stránku Sociální odpovědnost a udržitelnost I La Siesta
Proč si vybrat houpací síť La Siesta?
30 let na trhu 30 let
na trhu
Férový obchod Férový
obchod
Udržitelná výroba Udržitelná
výroba
Vysoký podíl ruční práce Vysoký podíl
ruční práce
Certifikace bezpečnosti a kvality Certifikace
bezpečnosti a kvality